NASZE KAWY

Od 1895 roku, z każdą wypitą filiżanką kawy Jacobs, spełnia się marzenie Johanna Jacobsa. Pragnął on, by każdy mógł doświadczyć magii kawowego aromatu.
Niezależnie czy wybierzesz kawę mieloną, kawę rozpuszczalną, kawę ziarnistą, kapsułki Tassimo czy kapsułki aluminiowe – z Jacobs zawsze możesz przygotować swoją filiżankę tak, jak lubisz.

Kawa mielona

Ciesz się szlachetnym aromatem kaw mielonych Jacobs. Odkryj świat naszych kaw i znajdź swoją ulubioną. Każda filiżanka to chwila niepowtarzalnej przyjemności.

Sprawdź produkty

Kawy rozpuszczalne

Kawy rozpuszczalne Jacobs to przyjemność picia kawy w domu i poza nim. Wystarczy chwila, by cieszyć się ulubioną kawą wysokiej jakości.

Sprawdź produkty

Kawa ziarnista

Przygotuj z Jacobs swoją ulubioną kawę jak z kawiarni. Wybierz swój ulubiony wariant kawy ziarnistej Jacobs i ciesz się bogatym smakiem i niepowtarzalnym aromatem w każdej filiżance.

Sprawdź produkty

Kapsułki aluminiowe

Aluminiowa kapsułka najskuteczniej chroni smak i aromat kawy Jacobs.
Kapsułki kompatybilne z ekspresami Nespresso® Original*

* Znak towarowy innego podmiotu, niepowiązanego z JACOBS DOUWE EGBERTS.
Kapsułki Jacobs są kompatybilne z ekspresami Nespresso® z linii Original, z wyjątkiem U®*, Umilk®*, Expert®*, Expert&Milk®*, Prodigio®* oraz Prodigio&Milk®* zakupionych po 25 lipca 2016. Nie są kompatybilne z ekspresami z linii Professional oraz Vertuo.

Sprawdź produkty

Kapsułki Tassimo

Jacobs Tassimo to kolekcja kapsułek, które w prosty sposób pozwolą Ci przygotować kawę na każdą okazję.

Sprawdź produkty